НОВИНИ  ФОТОГАЛЕРЕЯ  КНТЕУ у ЗМІ   ВІДЕО   РОЗКЛАД  КОНТАКТИ   МАПА САЙТУ   АНОНСИ 
”р¤дова "гар¤ча л≥н≥¤"

јнтимонопольний
ком≥тет ”крањниАбітурієнтам та батькам інформація щодо вступу      Урочисте святкування Дня працівників торгівлі

    У Київському національному торговельно-економічному університеті пройшли урочистості на державному рівні з нагоди святкування Дня працівників торгівлі. У заході взяли участь біля 650 представників торговельних та виробничих підприємств, бізнесових структур, громадських організацій торгівлі, споживачів, наукових, експертних установ, органів влади з усіх регіонів України.


» » Докладніше...


         Привітання зі святом


         Організатори та учасники свята


         Відзнаки працівникам торговельної галузі

Фотозвіт


     » » Нагородження представників Асоціації підприємств побутової техніки та електроніки...
     » » Офіційна частина...
     » » Неофіційна частина...
     » » Всеукраїнський футбольний турнір за кубок «День працівників торгівлі»...


Меморандум про співпрацю між ПАРД та КНТЕУ

    25 липня між Київським національним торговельно-економічним університетом та Професійною асоціацією реєстраторів і депозитаріїв (ПАРД) підписано меморандум про співпрацю, основні положення якого спрямовані на здійснення організаційної, інформаційної, консультаційної та методологічної підтримки у реалізації навчальних магістерських програм фінансового спрямування.

» » Докладніше...
» » Фотозвіт...Формування зеленої економіки і впровадження чистих технологій

    26 липня 2013 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося засідання круглого столу на тему "Формування зеленої економіки і впровадження чистих технологій ".
     Організатори - Держінформнауки України спільно з Німецьким Товариством міжнародного Співробітництва та Київським національним торговельно-економічним університетом.
     У роботі круглого столу взяло участь понад 60 учасників. Заслухавши доповіді представників науки, центральних органів виконавчої влади, вищих навчальних закладів, підприємців та обговоривши проблеми щодо розбудови в Україні "зеленої" економіки, використання світового досвіду при впровадженні чистих технологій, учасники засідання напрацювали Рекомендації круглого столу

» » Фотозвіт...


» » Докладніше...» »  Державні відзнаки фахівців КНТЕУКНТЕУ в лідерах рейтингу "Forbes"

    Київський національний торговельно-економічний університет - на ШОСТІЙ позиціїї із 17 кращих ВНЗ, де вищу освіту отримала найбільша кількість топ-менеджерів великих компаній України. Такий висновок зробили журналісти "Forbes Україна", проаналізувавши звіти більше 8500 компаній, надані Агентством з розвитку інфраструктури фондового ринку.
    Для складання рейтингу враховувалася освіта керівників, членів правління, наглядових рад і ревізійних комісій - усього понад 12 000 спеціалістів. Також журналісти зробили висновок, що найкращі шанси зробити кар'єру у випускників київських та донецьких вищих навчальних закладів. Вони займають майже половину всіх керівних посад. Профіль вузу також має значення - успіху в кар'єрі найчастіше досягають випускники з технічною та торговельно-економічною освітою.V Кримcький студентський фестиваль реклами

    У липні цього року в Севастополі відбулися заключні заходи V Кримського міжнародного студентського фестивалю реклами ("КримСаФаРі-2013"), організатором якого традиційно виступила Спілка рекламістів України за підтримки Київського національного торговельно-економічного університету.

» » Докладніше...Студенти КНТЕУ навчатимуться в Європейській школі менеджменту

    Найпрестижніший навчальний заклад, що посідає 1-е місце в Європі за рейтингом "Financial Times" та є давнім партнером КНТЕУ - Європейська Школа Менеджменту (ESCP Europe) - Париж-Лондон-Берлін-Мадрид-Турин, оприлюднила на своєму сайті результати загальноєвропейського відбору студентів на навчання в магістратурі.
    9 найкращих студентів університету проходили співбесіду з комісією ESCP Europe, а 4 з них:
        - Балакірєв Олександр (ФЕМП);
        - Дейниченко Людмила (ФРГТБ);
        - Харів Руслан (ФФБС);
        - Малиш Марина (ФФБС)

пройшли непростий конкурсний відбір та отримали "зелене світло" на навчання у магістратурі ESCP Europe, отримавши кожний стипендію у розмірі 7950 євро на рік.
    Вітаємо студентів КНТЕУз чудовими результатами!Урочиста церемонія вручення дипломів

     Відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів денної форми навчання у Київському національному торговельно-економічному університеті. Дипломи бакалаврів отримали 292 випускники факультету економіки, менеджменту та права (11 - з відзнакою), 175 випускників факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (7), 149 випускників факультету фінансів та банківської справи (11), 113 випускників факультету товарознавства та торговельного підприємництва (2) та 127 випускників факультету обліку, аудиту та економічної кібернетики (4).

» » Докладніше...

     В актовій залі КНТЕУ відбулися урочистості, присвячені випуску 607 студентів-магістрів факультетів фінансів та банківської справи, обліку, аудиту та економічної кібернетики, економіки, менеджменту і права, товарознавства і торговельного підприємництва.

» » Докладніше...
» » Фотозвіт...Захист прав споживачів у форматі "Трипільського кола"

    27-30 червня 2013 року активісти молодіжного центру споживачів "ОСА" КНТЕУ провели час із користю, поширюючи серед учасників Міжнародного еко-культурного фестивалю "Трипільське коло" консумерські ідеї та пропагуючи здоровий спосіб життя.

» » Докладніше...
» » Фотозвіт...Польсько-Український футбольний фестиваль у Кракові

    З 18 червня по 24 червня 2013 рокузбірна команда КНТЕУ "Меркурій" брала участь у футбольному фестивалі в Кракові (Польща).

» » Докладніше...
» » Фотозвіт...Програма підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства

    20 червня 2013 року у Києві відбулася міжнародна Конференція з нагоди відкриття проекту "Програма підтримки молодіжної політики регіону Східного Партнерства" (ППМП).
     Головноюметою проекту є підтримка розвитку у країнах Східного Партнерства обґрунтованої молодіжної політики. Проект здійснюється у шести країнах регіону Східного Партнерства: Азербайджані, Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдові та Україні. У рамках реалізації проекту будуть встановлені тісні взаємозв'язки з усіма інституціональними суб'єктами регіону, які працюють в області молодіжної політики. Керівником проекту є Ханс-Юрген Мет.

» » Докладніше...
» » Фотозвіт...


До уваги студентів та всіх бажаючих!

    Завершено розробку та розміщено в системі дистанційного навчання (http://ldn.knteu.kiev.ua/) дистанційні курси: "Менеджмент", "Управлінський облік", "Торговельна логістика", "Теоретичні основи застосування ІТ у менеджменті туристичного бізнесу", "Міжнародні перевезення".
    Зміст курсів включає теоретичний (лекційний) матеріал, лабораторні завдання, практикум, методичні рекомендації до вивчення курсу. Дистанційні курси розроблені у відповідності до галузевих стандартів вищої освіти України та затверджених навчальних програм.
    Курси будуть доступні для навчання з вересня 2013 р. Докладніше про зміст дистанційних курсів можливо дізнатися на сторінці Центру дистанційного навчання dist.knteu.kiev.ua у рубриці "Дистанційні курси".

Лабораторія дистанційного навчання
     Відтепер науковий журнал "Вісник КНТЕУ"
та міжнародний науково-практичний журнал "Товари і ринки" відкриті для доступу он-лайн за адресами:
http://visnik.knteu.kiev.ua     i      http://tr.knteu.kiev.ua

На веб-сторінках можна знайти:

- вимоги щодо підготовки наукових статей;
- архіви попередніх номерів;
- інформацію щодо складу редакційної колегії;
- подробиці редакційної політики,
а також багато іншої корисної інформації.